Kullanıcı Sözleşmesi

 1. Bu sözlesme www.ayeum.com ile sözleşmeyi okuyup kabul linkini tıklayan kişi arasında video ders paketlerinden birinin ücret karşılığı izlenmesi amacıyla imzalanmıştır. 'Abone olan ve deneme erişimi açılan üniversitelere tamamen ücretsizdir.''Abone olan ve deneme erişimi açılan üniversitelere tamamen ücretsizdir.''

 2. Sitede yer alan tüm video, doküman ve diğer eğitim materyallerinin telif hakları www.ayeum.com'a aittir. İndirilmesi ve paylaşılması halinde üyelik iptal edilebilir.

 3. Kullanıcı şifreleri kişiye özeldir. Aynı şifrenin birden fazla kullanıcı tarafından kullanılması, aynı anda iki farklı ortamda oturum açılması durumu hak ihlali ve iptal nedeni olarak sayılmaktadır.

 4. Sitede yer alan video, görsel materyal ve dokümanların diğer platformlarda paylaşılması, toplu alanlarda izletilmesi yasaktır.

 5. www.ayeum.com üyesi olmak istiyorsanız, önce kayıt formunu doldurmanız ve www.ayeum.com üyelik sözleşmesi hükümlerine uymayı kabul ve taahhüt etmeniz gereklidir. Kayıt formunun altında bulunan "sözleşmeyi okudum" seçeneğini onaylamanız ve "kayıt ol” butonuna basmanız ile kayıt işleminiz yapılmış olacaktır. Video paket ücretinin sitede "ödeme" sayfasında yer alan herhangi bir hesaba yatırılması ile üyelik süreci tamamlanmış olacaktır. Site üyeliği;

  • Sitede yer alan videoların izlenmesi

  • Sunulan eğitim dokümanlarının kullanılması

 6. Sözleşme bedeli, www.ayeum.com web sayfasında yazılı olarak belirtilen paket eğitim programları ücretidir. Sayfada yer alan yönergelere tam olarak uyulması şarttır. Online yapılan üyeliklerin bedelleri, ilgilinin kredi kartından kesilir.

 7. Kullanıcı adı ve şifrenin, korunması üyenin sorumluluğundadır. Şifre sadece üye tarafından bilinir. Şifresini unutan kullanıcı sitede yer alan müşteri hizmetleri numaralarını arayarak yeni bir şifre talebinde bulunabilir. Şifrenin seçimi ve korunması tamamıyla kullanıcının sorumluluğundadır. Şifre paylaşımı ile ilgili doğacak problemler kullanım sözleşmesinin ihlali olarak kabul edilecektir.

 8. Kullanıcı, www.ayeum.com kayıt formunda yer alan bilgilerin tam ve doğru olduğunu ve bu bilgilerin gerekli durumlarda hatalı veya eksik olmasından doğacak zararlardan dolayı sorumluluğun kendisine ait olduğunu, bu hallerde üyeliğinin sona erebileceğini kabul eder.

 9. Kullanıcı; hizmetin kullanımı sırasında internetten kaynaklanan sorunlardan www.ayeum.com'u sorumlu tutmayacağını kabul eder.

 10. Ödeme yapıldığı an derslere başlayabilirsiniz. Uzaktan eğitim sitemi ile sunulan derslerde satın alma işlemi tamamlandıktan sonra kullanıcı 24 saat içinde vazgeçme hakkına sahipsiniz. Herhangi bir koşul sunulmaksızın paranız iade edilir.